رشد و ارتقاء فعالان شبکه های اجتماعی

×

پیغام هشدار

زمان به اتمام رسیده است.
رشد و ارتقاء فعالان شبکه های اجتماعی
مروزه اهمیت فضای مجازی بخصوص شبکه های اجتماعی و پتانسیل بالای این فضا- با توجه به افزایش تصاعدی کاربران شبکه های اجتماعی و کارکردهای آن وتنوع کاربران و دانش به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی- برای ارائه عقاید و نظرات و پاسخگویی به شبهات پیرامون دین و نظام اسلامی و نشر معارف دینی برکسی پوشیده نیست. لذا طلاب و مبلغین فعال در این محیط ها می بایست آموزش های مناسب در جهت رشد و ارتقاء مهارت های خود در زمینه فعالیت و تعامل در شبکه های اجتماعی را فرا بگیرند و به آموزه های خود بیافزایند.

امروزه اهمیت فضای مجازی بخصوص شبکه های اجتماعی و پتانسیل بالای این فضا- با توجه به افزایش تصاعدی کاربران شبکه های اجتماعی و کارکردهای آن وتنوع کاربران و دانش به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی- برای ارائه عقاید و نظرات و پاسخگویی به شبهات  پیرامون دین و نظام اسلامی و نشر معارف دینی برکسی پوشیده نیست. لذا طلاب و مبلغین فعال در این محیط ها می بایست آموزش های مناسب در جهت رشد و ارتقاء مهارت های خود در زمینه فعالیت و تعامل در شبکه های اجتماعی را فرا بگیرند و به آموزه های خود بیافزایند. با توجه به اهمیت این موضوع، به همت واحد آموزش تبلیغ نوین دفترتبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، دوره آموزش غیرحضوری(آنلاین مجازی) کارگاه رشد و ارتقاء فعالین شبکه های اجتماعی ویژه برادران مبلغ نوین برگزار می گردد.

سرفصل ها:

کلیات شبکه های اجتماعی

اقتضائات و نیازشناسی مخاطب

تكنيك هاي جذب مخاطب

نرم افزار هاي مورد نياز

نرم افزارهای کاربردی

رشد و ارتقاء امنيت  كاربران

مهارت پاسخگویی و مشاوره

اصول عملیات در شبکه های اجتماعی

شناخت نياز ها ی مخاطبان

استفاده درست از هشتگ ها

مزایای شرکت در دوره:

● فرصت استفاده کردن از آموزش های رایگان

● اولویت جهت حضور در دوره‌های تکمیلی و پیشرفته

● کسب 100امتیاز در نظام رتبه بندی مبلغان نوین و ثبت در سوابق آموزشی پرونده تبلیغ نوین
تاریخ و زمان برگزاری:
 یکشنبه 97/09/17 ساعت 18 تا 19.30 به مدت 20 جلسه آموزشی

در صورت داشتن هر گونه ابهام و سوال در خصوص دوره های آموزشی پیام خود را از طریق میزکار شخصی بخش ارتباط با ما به کارشناس امور آموزشی ارسال نمایید.
همچنین در این صفحه از طریق بخش ارسال نظر می توانید پیام خود را ارسال نمایید.