ثبت نام کارگاه آموزش تبلیغ تعاملی در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها

×

پیغام هشدار

زمان به اتمام رسیده است.
تبلیغ تعاملی
امروزه ضرورت و اهمیت فعالیت های فرهنگی و تبلیغی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی برکسی پوشیده نیست.زمانی این فعالیت ها بیشترین تاثیرگذاری و اثربخشی را دارد که مبلغ فضای مجازی بتواند با مخاطبین خود ارتباط و تعامل موثر داشته باشد.لذا طلاب و مبلغین فعال در این عرصه می بایست آموزش های مناسب در جهت رشد و ارتقاء مهارت های ارتباطی و تعاملی موثر در تبلیغ مجازی را فرا بگیرند.

امروزه ضرورت و اهمیت فعالیت های فرهنگی و تبلیغی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی برکسی پوشیده نیست.زمانی این فعالیت ها بیشترین تاثیرگذاری و اثربخشی را دارد که مبلغ فضای مجازی بتواند با مخاطبین خود ارتباط و تعامل موثر داشته باشد.لذا طلاب و مبلغین فعال در این عرصه می بایست آموزش های مناسب در جهت رشد و ارتقاء مهارت های ارتباطی و تعاملی موثر در تبلیغ مجازی را فرا بگیرند. با توجه به اهمیت این موضوع، به همت اداره آموزش تبلیغ نوین دفترتبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم کلاس آنلاین  «آموزش مهارت های ارتباط موثر در شبکه های اجتماعی( تبلیغ تعاملی )» ویژه برادران و خواهرانی  که عضو مبلغین نوین هستند برگزار می گردد.

 

سرفصل های آموزشی :

۱- تعریف تبلیغ تعاملی

۲- تاریجچه تبلیغ تعاملی

۳-ضرورت تبلیغ تعاملی

۴-مهارت های ارتباط موثر در تبلیغ مجازی

۵-شیوه های مقبول واقع شدن در تعامل مجازی

۶-تکنیک های موثر برای اصلاح خطا

۷-تکنیک های گوش دادن فعال در شبکه های مجازی

۸-راهکارهای آرام کردن فرد خشمگین

تاریخ برگزاری:

 

ازسه شنبه 97/08/22 الی 97/08/29 (6جلسه آموزشی)

 

 

ساعت برگزاری:

18.30 الی  19.30

در صورت داشتن هر گونه ابهام و سوال در خصوص دوره های آموزشی پیام خود را از طریق میزکار شخصی بخش ارتباط با ما به کارشناس امور آموزشی ارسال نمایید.

همچنین در این صفحه از طریق بخش ارسال نظر می توانید پیام خود را ارسال نمایید.